TREND; ÇALIŞAN KADINLAR - Touché Privé International

TREND; ÇALIŞAN KADINLAR

Her yıl değişen akımlar, yanında değişen silüetleri getirir. Çok değil 3-5 yıl kadar önce çoğu defilede gördüğümüz tasarımlar bize çok uzak gelebilirdi. Değişen zamanla birlikte ihtiyaçlarımızı ve beklentilerimizi anlayıp bu doğrultuda ilerlemeyi tercih eden tasarımcılar, bir hayal ürünü değil gerçek yaşamlar için kıyafetler tasarlamaya başladılar.

Çalışan Kadınlar...


"Ciddi" görünüme sahip olan ceket pantolon takımları bu sezon Victoria Beckham, Calvin Klein ve Stella McCartney gibi markalar 2017'ye uyarladı.

Uzun bir süre göz ardı edilen bu kitle şu anda sezonun en önemli akımına öncülük ediyor. Sadece 'iş kıyafeti' olarak değil, bütün gün iş toplantılarına katılıp öğleden sonra, çocuğunu okuldan alıp ve akşam gelecek olan misafirlerine hazırlanırken tüm gün zırh gibi üstünde taşıdığı kıyefetiyle modern çalışan kadının gücünü yansıtıyor.

  

 

  

October 31, 2017 — Soner Boyraz
TREND ALARMI; İNCİ - Touché Privé International

TREND ALARMI; İNCİ

Denizden gelen bu zarif ve narin parçanın şüphesiz bir klasik olduğuna hem fikiriz. İnci, her zaman zarif bir görünüm isteyenlerin ilk tercihi olmuştur.

Bu sezon ise sadece aksesuarlarımızda değil tüm dolabımızı ele geçirdi. İnci kaplı çantalar, ayakkabılar derken kıyafetlerimizde de bize eşlik etmeye başladı.

Günlük hayatınız için belki ağır bir görünüm olduğunu düşünebilirsiniz ama farklı tarzları birbirleriyle karıştırmak her zaman için yaratıcılığınızı öne çıkarır.

 Sezonun en göze çarpan trendi, inciyi Touché ile keşfedebilirsiniz..

  

   

October 26, 2017 — Soner Boyraz
Okula Dönüş - Touché Privé International

Okula Dönüş

Eylül ayının gelmesiyle yavaş yavaş açılan okul dönemi yanında pek çok heyecanla birlikte her gün okula giderken ne giyeceğiz sorusunu da yanında getirdi. Bu sorunuza karşılık olarak sizin için seçtiğimiz kombin önerilerini inceleyebilirsiniz...

October 10, 2017 — Soner Boyraz
SONBAHAR ALIŞVERİŞ LİSTESİ - Touché Privé International

SONBAHAR ALIŞVERİŞ LİSTESİ


SONBAHAR ALIŞVERİŞ LİSTESİ

Çok geç olmadan...

Sonbaharın yaklaştığı şu günlerde değişen hava durumları, ne giyeceğimiz konusunda aklımızı karıştırabilir. Sizler için sonbaharda dolabınızda olması gereken parçalardan bir alışveriş listesi oluşturduk.


1 - Rüzgarlık
Sonbahar havasınına çok güven olmaz. Evden çıkarken yanınızda Touché rüzgarlığınız mutlaka olsun.

2 - Triko
Ara mevsim olan bu aylarda bazen giyinmek büyük bir sorun olabiliyor. Touché triko takımlar sizi bu dertten kurtarıyor.

3 - Jean Pantolon
Üzerinizden hiç çıkarmak istemeyeceğiniz, tekrar tekrar giymek istediğiniz "o" jean pantolonunuz, 4 farklı renk seçeneğiyle tüm kış sizin yanınızda.4 - Maksi Hırka
Hırkalar her zaman güvenebileceğimiz yakın bir arkadaş gibidir. Ama Touché maksi hırkalar, bu kış yanınızdan hiç ayırmayacağınız bir parçanız olacak.5 - Tulum
Tulumun mevsimi olmaz ama sonbahar akşamlarının vazgeçilmez parçası olmaya aday Touché parçalı tulum, 2 farklı renk alternatifiyle sizlerle.

September 13, 2017 — Soner Boyraz