Projemiz şimdilik sadece Türkiye'de yaşayan kişiler için geçerlidir. Yakında yurt dışı için de aynı projeyi hayata geçirmeyi umuyoruz. Her bireyin içerisinde farklı renkleri barındıran eşsiz bir renk paleti olduğunu düşünüyoruz. Aynı zamanda herkesin başkalarından ayrıştığı ve öne çıktığı bazı renkleri olduğu da bir gerçek. Touché Squad olarak her birinizi özel kılan bu renkleri öne çıkarmanıza ve diğer insanlara da en güzel renklerinizi bulaştırmanıza vesile olmak istiyoruz.

Touché Squad'da, faydalı eğitimler, eğlenceli aktiviteler, fotoğraf çekimleri ve daha pek çok sürpriz seni bekliyor. Sen de Touché Squad influencer ekibi içerisinde yer almak ve dünyaya rengini katmak için hemen aşağıdaki formu doldurarak programa başvurabilirsin!

Touché Squad NEDİR?

Özgün ve kaliteli tasarımları ile her geçen gün büyümeye devam eden Touché Privé takımının bir parçası olmak ister misin? Touché Squad ile kendi tarzında içerikler üretirken styling, fotoğraf çekimi ve sosyal medya araçları kullanımı konularında eğitimler alacak ve sesini binlerce insana duyurma fırsatını bulacaksın.

NEDEN
Touché Squad??

Touché Squad, her ölçekteki influencerın ve influencer adayının içerisinde yer alabileceği, ürettiğin özgün içerikleri Touché vizyonu ve uzmanlığı ile profesyonel standartlara ulaştırmayı amaçlayan bir oluşumdur. Bu oluşumda çeşitli içerik yönetimi eğitimleri ile kendini geliştirmeni ve kendi dünyanı sosyal medyada daha profesyonel bir düzeyde paylaşmanı ve daha büyük bir kitleye ulaşmanı hedefliyoruz.

  • Styling, fotoğraf çekimi, sosyal medya yönetimi ve topluluk yönetimi konularında, uzmanlar tarafından verilecek eğitimler ile kendini geliştirebilirsin.
  • Program içerisinde yer alan tanınmış diğer influencerlar ile tanışabilir, onların deneyimlerinden faydalanabilirsin.
  • Touché Privé ile var olan kitleni daha da büyütebilir, Türkiye’nin önde gelen influencerları arasında yerini alabilirsin.
  • Touché Privé ürünlerine ücretsiz veya indirimli olarak sahip olabilirsin.

Neler Bekliyoruz?

Program içerisinde yer alacak influencerlardan iki temel beklentimiz bulunuyor. Bunlardan biri; Touché Privé ürünleri ile birbirinden güzel içerikler üretmek, diğeri ise; marka bilinirliğini artıracak enfes projelere birlikte imza atmak. Bu iki temel noktanın yanı sıra, eğitimlere düzenli katılım sağlamak, ekip ile uyumlu hareket etmek ve programın her aşamasında çok ama çok keyif almak gibi küçük beklentilerimiz de bulunuyor 😊

Touché Squad Influencer Takımı’na Nasıl Katılabilirim?

Touché Squad programına katılmak için yapman gereken ilk şey sayfanın sonunda yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmak. Başvuru formu bize ulaştıktan sonra ilgili ekibimiz tarafından gerekli incelemeler yapılacak ve başvurunun olumlu sonuçlanması halinde ise sana dönüş yapılacak. Başvuru sayılarının çok fazla olması sebebiyle olumsuz sonuçlanan başvurulara dönüş yapamayacağımızı da bilmeni isteriz. İlerleyen süreçte profilindeki görsellerini iyileştirmen halinde her zaman bir şansın olacağını unutma.

BAŞVURU KOŞULLARI

Sayfanın sonunda yer alan başvuru formunu doldurmadan önce karşılaman gereken bazı koşullar var. Bu koşulları sağlamadığın takdirde başvurunun dikkate alınmayacağını bilmelisin.
▪ Kitlenin gerçek takipçilerden oluşması,
▪ Siyasi, rencide edici ve marka imajına zarar verecek paylaşımlar yapmıyor olmak.

Değerlendirme Süreci

Yukarıdaki koşulları sağlayan ve formu eksiksiz şekilde dolduran kullanıcılar değerlendirme sürecine dahil edilir. Değerlendirme süreci içerisinde hesabın detaylı olarak incelenir ve gerekli görülmesi durumunda ek bilgiler talep edilir. Hesabı, takipçisi olmayan kişilere kapalı olan hesaplar değerlendirilemedikleri için sürece dahil edilemezler. Başvurunun olumlu sonuçlanması halinde ise seninle iletişime geçecek ve ilerleyen süreçleri seninle paylaşacağız. Programa katılım kontenjanlarla sınırlı olduğundan başvurular arasından sadece bir kısmı programa kabul edilecek. Ancak farklı zamanlarda tekrardan düzenlenecek programlar için şansınızı tekrardan deneyebileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

TOUCHÉ SQUAD tanıtım vİdeosu

Sıkça Sorulan Sorular

  • Takipçi sayım çok fazla değil yine de programa katılabilir miyim? Takipçi sayısı konusunda bir sınır bulunmamaktadır. Profili herkese açık olan ve giyim tarzına güvenen herkes programa başvurabilir.
  • Program için bir son başvuru tarihi var mı? Program için her zaman başvuru yapmak mümkün ancak değerlendirme süreçleri belli süre aralıkları ile yapılacaktır.
  • Eğitimlere katılmak zorunlu mu? Touché Squad programı içerisinde yer alan herkes eğitimlere katılmak zorunda değildir. Ancak kendini geliştirmek ve programın sunduğu ücretsiz eğitimlerden faydalanmak isteyenler eğitimlere katılabilirler.
  • Paylaştığım içerikler ve takipçi kitlem programa seçilmemi etkiler mi? Programa dahil olacak kişilerin çoğunluğu kadınlardan oluşan bir takipçi kitlesine sahip olmasını tercih ediyoruz. Bununla beraber paylaşımların da yine kadın, giyim ve moda dünyası ile ilişkili olması da oldukça önemli.
  • Programın hangi aşamasında bir gelir modeline dahil olabilirim? Orta ve büyük ölçekli (50 binin üzerinde takipçisi olan) influencerlar programa katıldıkları ve deneme gönderilerini paylaştıktan sonra iyi sonuçlar elde edilmesi durumunda direkt bir gelir modeline dahil edilirler. Küçük ölçekli influencerlar ise yaptıkları paylaşımların gösterdiği performans neticesinde düzenli gelir üretmeleri halinde gelir modeli içerisine dahil olabilirler.